• 01

  Wytłaczanki na jajka

  Opakowania detaliczne, transportowe oraz kartony zbiorcze.

 • 02

  Opakowania Szklane

  Bezbarwne opakowania szklane takie jak słoje, słoiki oraz butelki.

 • 03

  Skrzynki plastikowe

  Skrzynki plastikowe transportowe dedykowane dla branż spożywczych, logistycznych a także produkcyjnych.

 • 04

  Puszki konserwowe

  Puszki metalowe na żywność wraz z wieczkami typu Easy Open oraz Standard w ofercie paletowej a także detalicznej.

 • 05

  Wytłoczki na owoce

  Ekologiczne wytłoczki do jabłek stanowią niezbędny element zabezpieczający owoce w czasie transportu, dystrybucji a także prezentacji produktu konsumentowi.

Wytłaczanki na jajka

Wytłaczanki na jajka

Wytłaczanki na jajka detaliczne, transportowe oraz kartony zbiorcze. Oferujemy każdy rodzaj opakowań dla branży drobiarskiej. Wedle potrzeb naszych Klientów dostarczamy indywidualnie zaprojektowane rozwiązania oraz te uniwersalne.

Opakowania do owoców

Opakowania do owoców

Oferta obejmuje opakowania dedykowane dla producentów i dystrybutorów owoców, warzyw oraz grzybów. W naszej ofercie znajdziesz pojemniki na owoce z pulpy oraz plastikowe a także wytłoczki do jabłek i owoców.

Skrzynki i pojemniki

Skrzynki i pojemniki

Szeroki asortyment skrzynek i pojemników plastikowych do transportu i magazynowania produktów. Dostarczamy rozwiązania dedykowane branży sadowniczej, piekarniczej, mięsnej oraz dla przemysłu. Pojemniki wspierające logistykę Twoich produktów, dostosowane do zautomatyzowanych linii.

Puszki metalowe

Puszki metalowe

Opakowania metalowe dedykowane dla producentów żywności. Puszki konserwowe z wieczkami typu easy-open o różnej pojemności i najwyższej jakości wykonania.

Materiały opakowaniowe

Materiały opakowaniowe

Oferta opakowań i zabezpieczeń produktów podczas transportu i magazynowania, jak kartony, przekładki, narożniki kartonowe, folie stretch, kaptury foliowe czy worki papierowe otwarte oraz polipropylenowe.

Technologia Antymikrobowa

Technologia Antymikrobowa

Seantex to rozwiązanie nadające właściwości antymikrobowe (antygrzybiczne oraz antybakteryjne) w postaci dodatku do polimerów. Seantex jest bezpieczny, nie migruje, nie zawiera toksycznych nano-metali oraz jest łatwy w aplikowaniu do technologii produkcyjnej.

Chemia Budowlana

Chemia Budowlana

Rozwiązania dla budownictwa oraz produkcji. Materiały budowlane fasadowe, wykończeniowe, uszczelniające oraz gruntujące. Produkty i technologie do wypełnienia szczelin dylatacyjnych posadzek przemysłowych oraz suche posypki do utwardzania nowych powierzchni betonowych.

Opakowania dla HoReCa

Opakowania dla HoReCa

Cała paleta opakowań do żywności i napojów dla branży hotelarskiej, restauracyjnej, cateringowej oraz barów. W ofercie posiadamy opakowania do zgrzewu, dla wyrobów cukierniczych, sałatkowo-garmażeryjne, do dań gorących oraz zimnych, a także kufle do piwa i karafki do napojów.

Palety

Palety

Dostarczamy palety dla zakładów produkcyjnych. Znajdziesz u nas nowe palety drewniane, palety EPAL, fitosanitarne IPPC, palety higieniczne plastikowe oraz stalowe.

Wytłoczki do owoców

Wytłoczki do owoców

Wytłoczki do owoców, przekładki celulozowe z pulpy papierowej to ekologiczna alternatywa do plastikowych tacek na jabłka.

Opakowania szklane

Opakowania szklane

Opakowania szklane do żywności i napojów. W naszej ofercie znajdziesz słoje, słoiki, słoiczki typu mini jar, butelki oraz zakrętki do opakowań szklanych. Słoiki ze szkła bezbarwnego o różnym kształcie i pojemności.